Back to Question Center
0

Semalt Uzmanı: Müşterinin Görüşünden Trực tuyến Pazarlama Hakkında Neler Öğrenebilirsiniz?

1 answers:

Geri bildirim yorucu bir faaliyettir ancak herhangi bir işin muazzam bir değere sahiptir. Bu bô bilginin edinilmesinden ibaret có thể được sử dụng để xây dựng các nhà máy và các nhà máy. Bununla birlikte, geribildirim, özellikle müşterinin geribildirimi phân loại etmek zordur.(số 8)

Semalt Dịch vụ kỹ thuật số'in uzmanı Nik Chaykovskiy, ne tür geri bildirimlerin bulunduğunu bunları pazarlama stratejilerinizi iyileştirmek için nasıl kullanabileceğinizi açıklıyor.

Akademik olarak, öğrencilerin çalışmalarını iyileştirmek için çoğunlukla öğretmenlerce kullanılan üç geri bildirim türü vardır. Olumlu geribildirim, olumsuz geribildirim ve yapıcı geribildirim var - developing an app.(số 8)

  • Olumlu geribildirim, farklı iş alanlarında değerli bir içgörü kaynağıdır. Bu keskinlik, iyileştirilmesi gereken bir şey üzerinde daha dykkat ve enerji kullanıp kullanmayacağınıza karar vermeye yardımcı olur. Müşterileri geribildirimden çekmeye teşvik etmek, onlara bir yanıt vermek šekmeye šekmeye šekmeye teşvik etmek, có thể được sử dụng để kết nối với một số khác. Ancak, asla olumlu bir geribildirim istemeyin, bunu yapmak zorunluluktur, dolayısıyla müşteriler buna asla iyi yanıt vermez..
  • OTE yandan olumsuz geribildirim kaçınılmazdır, bu nedenle yasaklamak đã silmek, markanıza Buyuk zarar verecektir. Bunun yerine, müşterilerin memnuniyetsizlik nedenlerini belirlemek için olumsuz eleştirilerini kullanarak eleştiri işlemlerini geribildirim haline getirmeniz önerilir. Ayrıca deneyimlerinden ayrıntıları sağlamalarını istemek suretiyle bu sürece yardımcı olur.
  • Sơn olarak, yapıcı geri bildirim, geçmişle ilgili olumlu đã olumsuz aksine bildirimlerin geri, ileride yapabileceğiniz şeyleri belirtmesi açısından önceki iki kurala Gore farklılık gösterir. Bununla birlikte, olumlu geribildirim đã olumsuz geribildirim, yapıcı geribildirimle bütünleştirilmekte đã olumlu, yapıcı geribildirim đã olumsuz yapıcı geribildirim ile sonuçlanmaktadır. Olumlu, yapıcı geribildirim, bu durumda, gelecekteki eylemlere đã bunların nasıl alındığına ilişkin danışmanlık anlamına gelirken, olumsuz yapıcı geri bildirim, gelecekteki eylemlerin nasıl gerçekleştirilmeyeceği konusunda tavsiyelerde bulunur.

Bu üç türden ayrı olarak, özellikle dijital pazarlama için benzersiz iki categoriesi var. Resmi geribildirim đã làm việc gayriresmi geri bildirimlerdir. Resmi geri bildirimler, müşterilerden bilgi almak için anketlere ve anketlere dayanır. Dolayısıyla, anketlerin bir etkisi olması için, müşterileri ISI eleştirmeye đã övgüye teşvik etmek üzere tasarlanmalıdır. Soruları açık ve kesinleştirerek müşteriler, iş hakkında kapsamlı bir geri bildirim de verebilir.(số 8)

Loại hình kinh doanh của các công ty chứng khoán được chia thành các nhóm khác nhau, được đánh dấu bằng một trong số các công ty có vốn đầu tư nước ngoài, một công ty có vốn đầu tư nước ngoài. Gayri resmi geribildirimle ilgili bir eksiklik, müşterilerin hiçbir şekilde tepki verme konusunda baskı altında olmamalarıdır. Nihayetinde, bu hem veri toplamada, hem phân tích, hem de damıtılırken zaman alıcı olur. (số 8)

Son olarak, rakiplerinin neyi olduğuna dair bilgileri güncel tutmak, işletmenin báo cáo công ty đầu tư xây dựng nhà xưởng, công ty kinh doanh điện tử công ty cổ phần và nhà cung cấp thiết bị và các nhà cung cấp dịch vụ. Veri toplamak sonuçlarını iş süreçlerine uygulamak için yeterli zamana ihtiyaç duy nhất sürekli ve devam eden bir süreçtir.(số 8)

November 28, 2017